Wzmocnij swoją sprzedaż
w kanale tradycyjnym!

Prowadź skuteczne promocje
w ponad 12.000 sklepów detalicznych w całej Polsce.

promocje

Promocje w nowoczesnych mechanizmach

100%

100% efektywności nakładów promocyjnych

klienci

Nowi klienci

większe obroty

Większe obroty

rozpoznawalność

Większa rozpoznawalność marki

Nowoczesny
handel tradycyjny!

Cyfrowy ekosystem M/platform to nowy kanał sprzedaży i sposób budowania relacji biznesowych.

M/platform to unikalny system współpracy producentów i usługodawców ze sklepami detalicznymi. To odpowiedź na Twoje potrzeby: zwiększenia sprzedaży w kanale tradycyjnym oraz nowych możliwości promocyjnych i reklamowych.

Zobacz jak to działa
skrzynka zakupów

Producent

strzałka w prawo
sklep

Ponad 12 000 sklepów detalicznych

strzałka w prawo
procent

Atrakcyjne promocje
i usługi

M/platform – unikalne narzędzia
wspierające sprzedaż

W ramach M/platform otrzymasz unikalne narzędzia do bezpośredniego oferowania promocji dzięki czemu lepiej dostosujesz ofertę do potrzeb swoich klientów i pozyskasz szeroki kanał sprzedaży i promocji.

m promo

Promuj swoje towary przez usługę M/promo+ Dołącz do ligi największych producentów, którzy proponują promocje bezpośrednio dla sklepów. Definiujesz ofertę, a ona natychmiast pojawia się w sklepach detalicznych, które współpracują z M/platform.

Twoje produkty bliżej klienta. Reklamuj je w aplikacji hop&shop! Pozwoli Ci ona lepiej komunikować się z klientami, dotrzeć do nich z Twoimi ofertami promocyjnymi oraz świadczyć im dodatkowe usługi.

analiztyka danych

O rynku tradycyjnym wiemy praktycznie wszystko. Analizujemy dziennie terabajty danych i chętnie przygotujemy dla Ciebie precyzyjne raporty dotyczące Twojej sprzedaży – w czasie rzeczywistym

dla producentów

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami?
Dołącz do odbiorców newslettera.

  M/platform – cyfrowa rewolucja w handlu tradycyjnym

  Zapraszamy do współpracy!

  Zaufali nam już producenci największych marek spożywczych na polskim rynku.

  Współpracujemy także z producentami urządzeń fiskalnych, software’u do zarządzania sklepem, operatorami płatności oraz podmiotami świadczącymi atrakcyjne usługi dla przedsiębiorców. Wszyscy nasi partnerzy zapewniają najwyższe standardy współpracy.

  Co czyni M/platform tak wyjątkową?

  Liderzy rynkowi nieustająco szukają nowych możliwości sprzedażowych, prawda?

  Dzięki M/platform dołączasz do rozbudowanego systemu informacyjno-informatycznego, który łączy ponad 12 tys. sklepów detalicznych.

  To okazja, której nie wolno Ci przegapić.

  Program M/promo+ i rozwiązanie M/platform to cenne narzędzie zarówno dla detalisty, konsumenta jak i producenta. Stwarza niedostępną dotąd płaszczyznę komunikacji i pozwala, choć wirtualnie, budować zaufanie i trwałe relacje z właścicielami sklepów małego formatu. Jest to rewolucyjne rozwiązanie, genialne w swej prostocie. Narzędzie pozwala działać elastycznie i bardziej efektywnie niż dotychczas.

  Jan Kolański, prezes Colian Holding S.A.,

  Inicjatywa zorganizowania promocji wychodzi od producentów, my udostępniamy narzędzia techniczne, aby realizacja i sprawdzenie skuteczności całej akcji było możliwe na skalę krajową. W tej chwili oferujemy ok. 80 akcji jednocześnie, to prawdopodobnie największa wielokategoryjna, ogólnopolska promocja w małych sklepach w historii.

  Robert Tomaszewski, prezes grupy kapitałowej COMP

  Dzięki platformie odczuwam wsparcie od producentów, podaną rękę dla właścicieli małych, niezależnych sklepów. Mam możliwość dokonania zakupów pod kątem planowanych promocji, które przynoszą świetne efekty! Obroty na piwie wzrosły po dołączeniu do programu o 40-50%. Platforma daje mi wartość dodaną, której potrzebowałem.

  Włodzimierz Kremer, właściciel sklepu w Zielonej Górze

  M/platform to ekosystem na nowo definiujący drogę do konsumentów w tzw. rynku tradycyjnym, który jednoznacznie poprawia konkurencyjność detalistów, a nam daje możliwość prowadzenia bezpośrednich i bardzo efektywnych akcji promocyjnych. Analiza danych odsprzedażowych w trybie rzeczywistym, dzień po dniu, przekłada się na zwiększoną trafność i efektywność naszych aktywności, co z kolei wzmacnia zainteresowanie konsumentów naszymi produktami w tych sklepach.

  Marcin Celejowski, Dyrektor Sprzedaży, Grupa Żywiec

  Innowacyjność

  Infrastruktura M/platform zapewnia narzędzia do tworzenia i propagowania promocji w punktach sprzedaży. Rozwiązanie jest elastyczne, szybkie i wygodne.

  Zarządzanie

  Perfekcyjne narzędzie dla producentów FMCG do zarządzania promocjami w handlu detalicznym i kontroli kosztów działań promocyjnych.

  Potencjał

  W sklepach, które współpracują z M/platform sprzedaż promowanych artykułów wyraźnie wzrasta. Obserwujemy też zwiększenie dystrybucji numerycznej oraz rozpoznawalności marki.

  Wiedza

  Precyzyjne i rzetelne dane pozwalają osiągać przewagę konkurencyjną. Zyskasz wiedzę o sprzedaży swoich produktów z niespotykaną dotąd dokładnością.

  Kontakt dla mediów

  Chętnie dzielimy się naszą wiedzą z obszaru FMCG i rynku tradycyjnego. Śledź nasze komunikaty prasowe i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami.

  Obserwuj nas na LinkedIn

  Bartosz Sosnówka

  T: +48 517 476 361
  E: Bartosz.sosnowka@dwapiar.pl

  Chcesz dołączyć do M/platform?

  Zostaw nam do siebie kontakt – oddzwonimy
  i opowiemy Ci o naszym rozwiązaniu!

  Administratorem danych osobowych pozyskiwanych za pośrednictwem formularzy dostępnych w Witrynie jest COMP Centrum Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-230) przy ul. Jutrzenki 116, 02-230 Warszawa oraz Comp Platforma Usług S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jutrzenki 116, 02-230 Warszawa. W sprawach związanych z Państwa danymi osobowymi, proszę kontaktować się pod adresem e-mail: info@comp-ci.pl, iodo@comp-ci.pl, iodo@comp-plus.pl lub pod wskazanym wyżej adresem korespondencyjnym wskazanymi wyżej adresami korespondencyjnymi. Dane osobowe podawane przez Państwa za pośrednictwem formularzy przetwarzane są wyłącznie w celu: zamówienia usługi M/platform, zamówienia usług udostępnionych za pośrednictwem M/platform, realizacji zgłoszeń związanych z funkcjonowaniem usługi M/platform i usług udostępnionych za pośrednictwem M/platform oraz udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie zawarcia oraz wykonania umowy w zakresie korzystania z usług M/platform, M/promo+ (PromoPlus) oraz hop&shop.” Informacje dotyczące podstawy prawnej przetwarzania danych osobowych, okresu ich przechowywania oraz przysługujących Państwu prawach w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych, zawarte są tutaj.